?

Log in

No account? Create an account

Перезапуск Словник.нет
slovnyk_net


Шановні користувачі!

Повідомляємо, що перезапуск Словник.нет планується орієнтовно на початок червня.

Зараз остаточно узгоджуються правові питання щодо статусу бази даних, та здійснюється реконструкція і оптимізація сайту.
Тим часом, в цьому блозі Ви можете залишати свої побажання з приводу нових сервісів, які Ви б хотіли бачити на сайті.

Дякуємо за розуміння. Сподіваємось на плідну співпрацю.

З повагою,
Словник.нетНедоступність Словника
slovnyk_net


Шановне панство!

Просимо вибачення за те, що Словник досі є недоступним для користувачів та за таку довгу мовчанку з цього приводу. Дякуємо всім вам за підтримку та пропозиції про допомогу, висловлені тут. На жаль, не виключено, що ваша допомога Словнику знадобиться, оскільки є певні юридичні питання. Наразі ми все ще не можемо повідомити всі деталі ситуації, що склалася, але ми віримо в те, що все буде добре.

Ми переконані в тому, що у будь-якого українця та людей, які просто цікавляться українською мовою, має бути ВІЛЬНИЙ доступ до довідкової інформації про українську мову, до тлумачного Словника (а Інтернет це цілком дозволяє), оскільки мова є надбанням всього українського народу та держави.

Дякуємо ще раз за вашу турботу і просимо вибачення за неможливість надати зараз повну інформацію. Запевняємо, що ми докладаємо всіх зусиль, щоб Словник був знову доступним для всіх. Стежте за оновленнями у цьому блозі.

З повагою та сподіваннями на порозуміння,
команда Словник.нет

Дякуємо всім вам!Можливі перебої у роботі словник.нет
slovnyk_net
Найближчим часом, можливі перебої у роботі словник.нет. Якщо це станеться - у цьому блозі буде додаткова інофрмація з цього приводу.